З новіших віршів

Вода-поглинач, що сунеться супроти потоку повітря, блакитна сквала, рятує плавця. Історії без початків, це дискурс тілозміни, мій дорогий друже.

Ти ростеш у спідниці, бліднеш все глибше, вода тобі рідна, порожні осінні пляжі, де пляшки перемелюються з піском. Тільки спокою думкам, стаєш дорослішою, боячись релокації, босонога, начитуєш собі вірші на камеру. Людині нестає того, чим вона володіє, тоді пошук чужого тіла в просторі, як випадковий мимохідень, з торбою харчів. За ним кілька псів, штемпованих, із числом на вусі.

Стала ближчою, коли поодаль. Стосунки навспак, однина до множини, ніби шума на вопаді хвилі, електричні опори, трансфер, кольорування, ерудовані шпетні продавчині з магазину поодаль. Саме вони володіють таємницями жіночого щастя, знають розклад припливів і відпливів, чекаючи на рятункову зубату рибу, котра раптом не стане загрозою.

Скажи тепер, кому найменше шкодить упередження, і кому найменше завартувало життя серед псів, і розбита дорога, непомірна ворожість, скупчення газів і пияцтво їздових. Старі міські газети віддавна принишкли, намокли і розійшлися на хвилях.

Leave a Reply