International children festival in Lviv (28-30.04.2011) / Львівський міжнародний дитячий фестиваль (28-30.04.2011)

Львівський міжнародний дитячий фестиваль (28-30 квітня 2011 року)

Організатор – Громадська організація «Форум видавців», Львівська міська рада.

Місце проведення: Львів (Палац Мистецтв, Львівська обласна бібліотека для дітей, Львівська центральна міська бібліотека для дітей, Укрсоцбанк, центральна частина міста).

Ми робимо це для дітей і молоді зі Львова та Львівської області, в тому числі з інтернатів, дитячих будинків, малозабезпечених родин та дітей в потребі, їх батьків, освітян, працівників культури; а також для переможців конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України» з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя; гості міста.

ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ: Барбара Космовська (Польща).

Популярна письменниця, чиї твори для молоді належать до найулюбленіших книжок польських підлітків та їхніх батьків: «Буба» (перше видання 2002, відтоді перевидавалася 5 разів), її продовження «Буба: мертвий сезон» (2007) та «Позолочена рибка». Це книжки, які варто читати усією родиною.

В Україні «Буба» (видавництво «Урбіно», 2010) встигла завоювати симпатії численних читачів. Великою популярністю користуються інші твори Барбари Космовської для молоді: «Позолочена рибка» (2007), «Пушка» (2008), «Samotni.pl» (2011). Зараз письменниця працює над романом «Українка», головна героїня якого, колишня студентка Львівської консерваторії, опиняється разом зі своїм нареченим в Польщі у пошуках роботи.

ОСНОВНІ ПОДІЇ

ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ:

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ»

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА МИСТЕЦТВА

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІЛЮСТРАЦІЙ

КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК «ФОРУМ – ДІТЯМ»

ПАРАД УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Яскраве та феєричне дійство! Учасники: переможці Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2011», переможці та лауреати конкурсу костюмів літературних героїв м. Львова, Друзі ЄВРО 2012 зі Львова: футболісти Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький, дизайнер – переможниця конкурсу Lviv Fashion Week на кращу колекцію до Євро 2012 – Ольга Романова, переможець творчого конкурсу для футбольних уболівальників – автор унікальних кросвордів на тему ЄВРО 2012 – Мар’ян Соцький, юні спортсмени УДЮМКів міста Львова, мистецькі і творчі колективи шкіл та позашкільних закладів міста. Біля Палацу мистецтв на учасників чекає сюрприз – офіційні талісмани Турніру «ЄВРО 2012» Славек і Славко!

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ. Брифінг організаторів за участі Голови ЛОР Олега Панькевича, голови ЛОДА Михайла Цимбалюка, Голови міста Львова Андрія Садового, Директора турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні – Маркіяна Лубківського, президента ГО «Форум видавців» Олександри Коваль. Розважальна шоу-програма від Левка Дурка!:)

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ». Підведення підсумків Конкурсу «Найкращий читач України» та церемонія нагородження дітей-переможців з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя.

Захід проводиться за підтримки компанії Кока-Кола Україна

«КНИЖКА ВІД ЗІРКИ»: Левко Дурко, Олександр Божик, Тамара Горгішеллі, Павло Табаков, Віктор Винник, Андрій Федотов, Олена Корнєєва, Мирослав Кувалдін, гурт «Шоколадка», Місько Барбара, Zоряна, Софія Федина, Остап Канака. Читай з зірками!

Щодня і щогодини: Акція «Книжка від зірки!» та книжкова лотерея «Візьми, читай!».

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА МИСТЕЦТВА

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! Унікальна міжнародна виставка ілюстрації українських та литовських художників. 400 робіт найвідоміших ілюстраторів! Учасники: «Аграфка», творча майстерня (Україна), Сігуте Ах (Литва), Світлана Балух (Україна), Катерина Білетіна (Україна), Арсен Джанікян (Україна), Катерина Дудник (Україна), Владислав Єрко (Україна), Паулюс Йодішюс (Литва), Ольга Кваша (Україна), Іветта Ключковська (Україна), Вікторія Ковальчук (Україна), Кястутіс Каспаравічюс (Литва), Кость Лавро (Україна), Тетяна Луньова (Україна), Надя Маркелова (Україна), Максим Паленко (Україна), Олег Петренко-Заневський (Україна), Марися Рудська (Україна), Лілія Тєптяєва (Україна), Софія Ус (Україна), Сігуте Хлебінскайте (Литва), Сергій Храпов (Україна), Катерина Штанко (Україна), а також учасники Міжнародного Фестивалю дизайну COW/2010/ILLUSTRATION:2010 (м. Дніпропетровськ, Україна).

ЩОДНЯ МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД ВІДОМИХ ІЛЮСТРАТОРІВ!

«Білий слон удачі». Майстер-клас проводить Кястутіс Каспаравічюс (Литва). Відомий литовський письменник та ілюстратор, який отримав чимало нагород за свої казки та малюнки. Автор 45 книжок, що перекладені 17-ма мовами. Його називають «гордістю сучасної литовської дитячої літератури». Книги Каспаравічюса було двічі визнано найкращими на міжнародному книжковому ярмарку в Болоньї. 2008 року письменники став вололарем медалі імені Ганса Христіяна Андерсена, а його книжку «Садівник Флоренціус» визнано найкращою дитячою книжкою Литви.

«Світ акварельних імпровізацій». Майстер-клас моментальних імпровізацій аквареллю проводить художниця Сігуте Ах (Литва). Лауреат багатьох міжнародних премій дитячих книжкових ілюстраторів, внесена до Почесного списку Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY).

«Створюємо чудо-книжку». Майстер-класи проводять художники Сігуте Хлебінскайте та Паулюс Йодішюс (Литва).

Сігуте Хлебінскайте нагороджена дипломом Вільнюського конкурсу книжкового мистецтва. Ілюстрації до книжки «Що робиться на дворі» удостоєні премії Французського міжнародного центру навчальної та молодіжної літератури «Octogone Prix».

Паулюс Йодішюс (Литва) письменник і художник. З 2000 року він проілюстрував дев’ять книг для дітей. У 2006 році його книжка «Bug’s Cake» була визнана найкращою дитячою книгою року. 2006 року Литовське відділення Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY) присудило премію за найкращі книги для найменших читачів книзі Паулюса Йодішюса «Торт Буг» (Торт Amarelo)».

Майстер-класи від Костя Лавра, Катерини Штанко, Катерини Білетної, Олега Петренка-Заневського, Вікторії Ковальчук, Наталки Балух, Макса Паленка та інших відомих українських ілюстраторів

Також щодня і щогодини: 8 майстер-класів з різних видів творчості і мистецтва; виступи шкільних театрів і танцювальних колективів, консультації дитячого психолога, конкурси, ігри, співи, танці та маса інших розваг!

Протягом Фестивалю 120 годин безкоштовних майстер-класів з різних видів творчості та мистецтва!

СТВОРЕННЯ ДІТЬМИ З УСІХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ МОНУМЕНТАЛЬНОГО ХУДОЖНЬОГО ПАННО «КОЛЬОРОВИЙ СВІТ» РОЗМІРОМ 10 МЕТРІВ!

Фестиваль дитячої творчості та мистецтва проводиться за підтримки програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні.

ЗУСТРІЧІ ТА СПІЛКУВАННЯ З ДИТЯЧИМИ ПИСЬМЕННИКАМИ ТА ХУДОЖНИКАМИ: Барбарою Космовською (Польща), Кястутісом Каспаравічюсом (Литва), Паулюсом Йодішюсом (Литва), Сігуте Ах (Литва), Сігуте Хлебінскайте (Литва), Галиною Малик, Сашком Лірником, Олександром Єсауловим, Андрієм Бачинським, Олесем Ільченком, Наталією Малетич, Романом Гамадою, Марією Чумарною, Ганною Осадко, Марією Морозенко, Лесею Наєнко, Іваном Лучуком, Дмитром Павличком, Василем Степаненком, Яремою Гояном, Віктором Тереном, Романом Скибою, Катериною Дудник, Костянтином Матвієнком, Віктором Клименком, Сашком Гаврошем, Лесею Вороніною, Ірен Роздобудько, Ігорем Калинцем, Марією Людкевич та ін.

«ПОДОРОЖ У ЗОЛОТУ ДОБУ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО ЛЬВОВА» З ЛИЦАРЯМИ ОРДЕНУ ПАЛАДИНІВ: Цікаві розповіді та легенди про історію середньовіччя, безкоштовна фотосесія для гостей. Двобій лицарів!

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРОБЛЕМ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «ДИТЯЧЕ ЧИТАННЯ ТА ІНТЕРНЕТ». За участі українських та іноземних науковців. Обговорення форми співіснування в культурному просторі сучасного дитинства традиційної книжкової та електронної культури.

ЯРМАРОК ДИТЯЧИХ КНИЖОК, ІГРАШОК ТА РОЗВИВАЮЧИХ ТОВАРІВ «ФОРУМ – ДІТЯМ». Учасники: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Аверс, Агенція іноземних мов Наталії Дячук РУНА, Апріорі, Аст-прес-Україна, БАО, Буквоїд, Букрек, Веселка, Видавництво Старого Лева, Грані-Т, Добра читальня, Довіра, Егмонт Україна, Євросвіт, ЗНАЙКА, Зоряна казка, Казка, Книжкові джерела, Комікс Україна, Країна ангелят, Країна мрій, Махаон-Україна, Мікко, Навчальна книга Богдан, Нова дитяча література, ПЕППІ, Піраміда, Ранок, Розумна дитина, Світ дитини, Свічадо, Сейбр Світло, Теза, Торсінг плюс, Українська бібліотечна асоціація, Умнічка, Урбіно, Фактор, Хелен Дорон Рання Англійська.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ КНИЖКУ!» І ПЕРЕДАЧА КНИЖОК ДІТЯМ З ІНТЕРНАТІВ І ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ.

Джерело: http://bookforum.com.ua/…

Leave a Reply