Потяг до Яремче 2010

Фестиваль сучасної української культури «Потяг до Яремче» в 2010 році відбуватиметься втретє і цьогоріч проходитиме два дні 23 та 24 липня 2010 р.

Фестиваль росте та дорослішає, змінюється, стає більшим і насиченішим, так само ростуть і його програми. Відмінною рисою фестивалю є рівноцінне поєднання літературної, музичної та художньої частин, а також численні майстер-класи, змагання, нічний відео-перегляд українських мультиків та багато іншого.

Перш за все – літературні читання. На них можна буде зустрітися як з уже відомими «метрами» так і продовжувати знайомитися з молодими, однак не менш талановитими авторами. Експериментальною частиною стануть клубні виступи літераторів, що передбачатиме літературний слем за участі молодих авторів.

Музична частина залишиться в пам’яті кожного. Підібрані гурти та виконавці розважатимуть до самої ночі. Вперше в 2010 році перший день буде конкурсним, під час якого молоді гурти змагатимуться за звання кращого на великій сцені фестивалю (попередня реєстрація проходитиме на сайті фестивалю).
Цьогоріч «Потяг до Яремче» даруватиме найрізноманітніші малюнки та візерунки на тілах його гостей на «Арт-розвагах». Майстер-класи з гуцульського ремесла подарують можливість всім бажаючим навчитися ткати, в’язати ляльки-мотанки, займатися гончарством, малювати писанки та багато іншим.

Центральну алею Яремча заповнять різні вуличні артисти, серед яких музиканти, танцювальні колективи, етно-музиканти, різні ансамблі та інші творчі колективи.

Родзинкою фестивалю «Потяг до Яремче» 2010 стане конкурс «Смачна гуцульська кухня», в якому братимуть участь усі народні поварі, які будуть дивувати смачними стравами Гуцульщини.

Джерело: http://www.fest.if.ua/

Leave a Reply