20 хвилин: У Тернополі організують “Тарасову ніч”

Відбудеться масштабне літературно-музичне дійство “Тарасова ніч” у Тернополі, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, 22-23 травня від 19.30 до 07.00.
На честь 150-ї річниці від дня перепоховання Кобзаря усю ніч свої і Шевченкові твори читатимуть поети різних поколінь – від визнаних і знаменитих до молодих і перспективних. Також виступатимуть барди та професійні артисти, які зголосилися до участі в акції.
“Такий захід відбудеться у Тернополі вперше. Це буде своєрідна музично-поетична всеношна, у якій зіллються талановиті митці зі всієї України”, – повідомив начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Олександр Смик.

Джерело: http://te.20minut.ua/…

Додаток від Літературної студії 87 та Юрія Завадського:
В молодіжній частині поетичного перформенсу візьмуть участь поети з Галичини, Поділля та Транскарпатії – Бабак Юлія (Золочів Львівської області), Боденчук Богдан (Ямпіль Хмельницької області), Боднар Мирослав (Івано-Франківськ), Бугаєнко Сашко (Теребовля), Валах Юля (Тернопіль), Волинець Тарас (Тернопіль), Гулик Сергій (Борщів), Гуменюк Ярослав (Чортків), Даян (Тернопіль), Завадський Юрій (Тернопіль), Ковалів Соломія (Львів), Колісник Василь (Козівський район Тернопільської області), Любка Андрій (Ужгород), Малиновський Роман (Івано-Франківськ), Медяник Олександр (Чортків), Семенчук Григорій (Хмельницький — Львів), Судова Мар’яна (Ізяславський район Хмельницької області), Томахів Марта (Тернопіль), Федірко Тарас (Тернопіль — Львів), Фігура Катерина (Львів), Хміль Степан (Тернопіль), Шпаковський Микола (Тернопіль — Львів). До них мають намір приєднатися музики з гурту Los Colorados та молоді мандрівні виконавці.

Leave a Reply