Інше

Аудіозаписи

Слухати вже! Андрій Цяпа (пісні)

Слухати вже! Тарас Королюк (вірші)

Слухати вже! Юрій Завадський (вірші)

Слухати вже! Ярослав Качмарський (вірші)

Слухати вже! Wadek представляє свій музичний доробок

Слухати вже! DJ Golets зі своїми реміксами на Coldplay, Prodigy, 5'nizza та інших.

Слухати вже! Записи, які були поміщені на аудіо-диск "ZВУКИ", виданий в самвидаві котрогось року на початку 21-го століття

Слухати вже! Записи Наталі Сівiнської

Слухати вже! Саунд-треки з українських кінострічок: "Пропала Грамота", "Білий Птах із Чорною Ознакою", "Тіні Забутих Предків" та "Богдан Хмельницький"

Слухати вcе!  Слухати все!


Об'єкти фаунд-арту

Фаунд-арт бачиться як природнє продовження андеґраудового спрямування в сучасному мистецві, як відмовляється від ґалерено-музейного комфорту та узаконеності традиційних форм вираження. Кажучи про сучасне мистецтво, українські мистецтвознавці часто не враховують десятки літ, які минули з часу загибелі неодада і концептуалізму. Фаунд-арт, попри зовнішню подібність до цих двох напрямків, має досить чіткі власні риси.

Об'єкти фаунд-арту

Серед найголовніших принципів фаунд-арту є практично повне невтручання т.зв. автора в матеріальне вираження свого твору, ба навіть більше – відсутність автора як творця т.зв. мистецького твору, оскільки той об’єкт, який береться т.зв. автором як т.зв. об’єкт фаунд-арту, є продуктом масового виробництва або одиничним об’єктом, який твориться без врахування можливості його естетичного приймання. Саме тому т.зв. об’єкт фаунд-арту сприймається з врахування його походження. Згадуючи про узаконеність традиційних мистецьких форм ми мали на увазі майже кримінальну специфіку таких сучасних спрямувань мистецтва як ґрафіті, геппенінґ та інші.


Увага!

Вміст цього диска текстовано на платформі Windows (98 та XP) за допомогою бравзерів Internet Explorer та Mozilla Firefox. Всі аудіо-файли збережено в форматі .MP3 і розраховані на прослуховування за допомогою популярної програми WinAmp. Якщо У Вас немає цієї програми, Ви можете її заінсталювати безпосередньо з цього диску, клікнувши на відповідному малюнку нижче. Також якщо в Вас виникли труднощі з переглядом елементів FLASH на інших сторінках цієї едиції, Ви маєте можливість встановити на свій комп'ютер FLASH PLAYER. Для читачів, котрі користуються не-україномовними системами, ми розмістили декілька кириличних шрифтів.

WinAmp 507 lite   FlASH PLAYER 7

Arial CYR | Arial CYR Bold | Arial CYR Bold Italic | Arial CYR Italic