Програма фестивалю “Потяг до Яремче 2010”, Мапа фестивалю

Мапа фестивалю

Програма

П’ятниця 23.07.2010 р.
19:00-21:00 Конкурс молодих гуртів (подача заявок до 12.07.2010 р.) (Сцена)
21:00-22:00 Гурт “Фліт” www.flit.net.ua (Сцена)
22:00-23:00 Шоу-юрба “ФлайzZzа” www.flyzzza.com.ua (Сцена)
20:00-23:00 Мультимедійна мистецька програма “Drumтиатр” (Колиба)
Cубота 24.07.2010 р.
12:00-13:00 Тандемні виступи літераторів: (Будинок культури) Тарас Прохасько uk.wikipedia.org – Юрій Прохасько uk.wikipedia.org
13:00-14:00 Фоzzі (Олександр Сидоренко) metamorefozzey.livejournal.com – Григорій Семенчук semenchuk.livejournal.com
14:00-15:00 Оксана Забужко uk.wikipedia.org – Тарас Жеребецький des-dozr.livejournal.com
15:00-16:00 Перерва
16:00-17:00 Іздрик uk.wikipedia.org – Катерина Бабкіна silverandglass.livejournal.com
17:00-18:00 Юрій Завадський uk.wikipedia.org – Мірек Боднар dumdum-boy.livejournal.com
18:00-19:00 Олександр Іранець uk.wikipedia.org – Юрій Винничук uk.wikipedia.org
12:00-18:00 Конкурс “Смачна гуцульська кухня” (Центральна дорога)
12:00-18:00 Боді-арт під керівництвом художньої групи Яреми Стецика (Центральна алея)
12:00-18:00 Костюмовані розповіді казок та інших історій, створення карколомних персонажів та незвичних образів байкарем Петром Буяком (Центральна алея)
12:00-18:00 Гуцульські майстер-класи з гончарства, ткацтва, писанкарства, плетіння ляльки-мотаноки (Центральна алея)
12:00-18:00 “Музичний Ганок” за участі вуличних артистів, музикантів, танцювальних колективів, етно-музикантів, різних ансамблів та інших творчих колективів (Центральна алея)
12:00-16:00
Вуличний показ мод українських дизайнерів одягу та аксесуарів (Центральна алея)
12:00-20:00 Створення короткометражних мультиків (Місце уточнюється)
13:00-15:00 Презенатція фільму з циклу “Гра долі” (концференц-зал “Карпати”)
14:00-16:00 Українська традиція плетення вінків (Місце уточнюється)
16:00-18:00 Велика Школа Дискусії між представниками бізнесу і творчими людьми на тему: «Для успішного бізнесу необхідне домінування Романтики над Прагматикою – так/ні?» (Конференц-зал готелю “Карпати”)
18:30-19:00 Переможець конкурсу 1-го фестивального дня (Сцена)
19:00-20:00 Гурт “Антре” (екс “Н.Три”) ntry.com.ua (Сцена)
20:00-21:00 Гурт “КораЛЛі” koralli.if.ua (Сцена)
21:00-22:00 Гурт “ДахаБраха” dakhabrakha.com.ua (Сцена)
22:00-23:00 Група “ТНМК” tnmk.com (Сцена)
20:00-23:00 Слем-турнір літераторів (Колиба)
23:00-01:00 Український Cartoon під оберегом Чугайстра (Сцена)

Залишити відповідь